Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T (ré) -mobilos Nokia 500-ra...

T (ré) -mobilos Nokia 500-ra mikor lesz belle frissítés?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Már van.
2012. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És el kell vinnem a készüléket a szolgáltatóhoz ? csak mert a telefonom nem jelzi és az ovi suite alkalmazás sem mutataja a belle frissítést
2012. márc. 4. 13:52
 3/6 anonim válasza:

én tegnap kaptam egy válasz e-mailt a t-mobiltól én is ugyanezt a kérdést tettem fel nekik és ezt küldték:


isztelt Kiss Pissta :D, kedves Ügyfelünk!



Köszönjük érdeklődését.



Ügyfélszolgálatunkra érkezett levele alapján tájékoztatjuk, hogy összes Belle frissítés tesztelés alatt áll, az elfogadásuk is folyamatban van. A tesztelés után a frissítést a gyártó fogja publikálni.



Reméljük, hogy válaszunkkal segítségére lehettünk. További kérése, kérdése esetén a jövőben is készséggel állunk rendelkezésére.



Emellett bizalommal fordulhat Telefonos ügyfélszolgálatunkhoz is a hálózatunkból díjmentesen elérhető 1430 mobil, vagy az (1) 265-9210 vezetékes számon.



Üdvözlettel:



Balázs Brigitta


Mail Center



Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

Székhely: 1013 Budapest, Krisztina krt. 55.

Cégjegyzékszám: bejegyezve a Fővárosi Bíróság mint Cégbíróságon Cg. 01-10-041928 szám alatt

2012. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az első válaszoló kamuzott!! HAZUG :D
2012. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kamuztam...


[link]


Itt van. Az, hogy ez valamiféle további problémába ütközött arról nem tudhattam. Hivatalosan már megjelent..

2012. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen "Kiss Pista" :)
2012. márc. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!