Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung star II-re vannak témák?

Samsung star II-re vannak témák?

Figyelt kérdés

A zedge.net röl töltötem le témát de thm be tölti és a telpcsi az smt fájlt támogatja.

mondjatok oldalakat

köszi



2012. márc. 3. 18:55
 1/10 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

meg am ha van a telódon net vagy éppen van wifi akkor sammsung appsről tudsz ingyen letölteni témákat...

am meg vagy vele elégevde?nekem is ez van de sztem SZAR >.<

2012. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi van bene wifi de ot nincs jo téma.

hát egy közepes tudásu telefon:) jo mert van bene wifi meg jo hangos xd

------------------------

és neked hogy tecik?

2012. márc. 15. 17:33
 3/10 anonim válasza:

k*rva sz*r..lassúú..egy csomószor ki kell kapcsolni mert azt írja ki h kevés az erőforrás.

meg azt is h kevés a memoria.amikor még egy csomó hely van rajta....meg ugye nincs rajta operációs rendszer..így nromáléis témákat se lehet rátanni..

2012. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
de egy jó téma van a samsung appsbe..a rózsaszín*.* avgy te ffiú vagy?
2012. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen fiu vagyok:)) én opera minit használok és sose fagy le
2012. márc. 18. 06:46
 6/10 anonim válasza:
100%

Samsung s5260 Star 2

FIGYELEM MINDENKI!!! TALÁLTAM MEGOLDÁST A "NINCS ELEGENDŐ MEMÓRIA" PROBLÉMÁRA!


Egy kicsit meg kell buherálni a telefon belső rendszerét ami a hozzá nem értőknek most komolyan hangozhatott, de szépen lépésről lépésre leírom mi a teendő.


1. Kattintsunk a "billentyűzet" menüre és mint ha csak egy telefonszámot akarnánk beírni, írjuk be az alábbi kódot:


*#197328640# (csillaggal, kettős-kereszttel együtt)


Ha ez megvan akkor automatikusan megjelennek a telefon egyedi belső beállításai.


2. Nyomjuk le a 6-os gombot amivel belépünk a "Common" menübe.


3. Nyomjuk le a 4-es gombot, hogy belépjünk a "DIAG Configuration" menübe.


4. Az előbb említett "DIAG" menübe belépve az 1. és a 2. lehetőségnél az "UART BUAD RATE -- 115k" és "UART BUAD RATE -- 912k" felirat olvasható. A számok melletti négyzetben lévő csillag jel elvileg az 1. ilyen felirat mellett található tehát 115k van beállítva. Most nyomjuk meg a 2-es gombot hogy beállítsuk a "UART BUAD RATE -- 912k"-t, ekkor megjelenik az alábbi felirat: "Baudrate change -- 912"


5. Nyomjuk meg az "OK" gombot.


6. Nyomjuk meg a "Vissza" gombot. Ha jól csináltuk akkor most az "UART BUAD RATE -- 912k" melletti négyzetbe került csillag jel.


7. Azzal a gombbal amivel a hívást szoktuk megszakítani (jobb, alsó gomb) lépjünk ki a főképernyőre, majd indítsuk újra a telefont (ki és bekapcsolás)


Ha mindent helyesen csináltunk akkor majdnem, hogy soha többé nem fog megjelenni a "nincs elég memória - zárjon be néhány alkalmazást" üzenet, kivéve abban az eseten ha valóban megtelik a belső memória, ilyenkor töröljünk pár fájlt a telefon memóriájából, hogy helyet szabadítsunk fel.


A módszer feljavítja az adattovábbítási sebességet a belső memória és a RAM között. (data transfering speed). Minden esetre nekem és másoknak is működött, mióta ezt megcsináltam bármekkora alkalmazást, vagy weblapot nyitottam meg, nem kaptam többet semmilyen memóriával kapcsolatos hibaüzenetet...


(Elnézést kérek ha egyeseknek túl szájbarágós, volt a leírás, de próbáltam úgy írni, hogy a legkevésbé hozzáértő ember is megtudja csinálni... )

2012. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 parodontax244 válasza:
Az utcso válasz küldönek köszönöm télleg nincsen
2012. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi téleg müködik de néha még irja pl. a faceba amikor nem az m. os ba vagyok:/
2012. okt. 13. 09:22
 9/10 anonim válasza:
Köszi..Nekem sincs már vele problémám!!
2013. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok. en azt szeretnem megkerdezni hogy erre a telefonra van-e viber es lelehet-e tolteni mas billentyuzetet is?
2014. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!