Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik jó és használható...

Létezik jó és használható iPhone klón?

Figyelt kérdés

vagy csak szar kínai iPhone másolatok vannak?

Mit gondoltok pl.az iOrange vagy a KiPhone-ról.


2012. márc. 1. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szarok mind ha nincs pénzed iphone ne vegyél csak azért hogy menőzél vele... ilyen kínait meg ne vegyél mert játszani se lehet rajta meg úgy semmit se
2012. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. márc. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik..... Mindegyik szar úgy ahogy van. Vegyél egy rendes igazi Iphone-t! Én láttam jófógáson Iphone 2-őt 15.000 Ft-ért. Vagy vegyél egy Iphone 4 S-est azt' csá. ennyi. :) pörsz ha ván máni :P
2012. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Am szerinted ha iphone klónt akar venni van pénze 200 ezres iphonera?? vegyél 3gs az egész jó és használtan 35-50 között lehet találni
2012. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jólvan képzeld gondoltam, de akor is jobb mint ilyen kínai szarokkal köcsögölni. És igazad van, 3gs az jó. Vagy a 2..
2012. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyet venni, egy szóval se mondtam hogy akarok venni, csak egy ártatlan kérdés volt.
2012. márc. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!