Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért csak a 2 karikás headset...

Mért csak a 2 karikás headset jó a telefonomba, ha elvileg "viszonylag" új telefon és elvileg a 3 karikásnak is jónak kellene lennie bele?

Figyelt kérdés

Ilyen telefonom van: [link]

Jónak kellene lennie bele a 3 karikásnak vagy fogadjam el hogy a két karikás jó bele csak?



2012. márc. 1. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
De honnan veszed ezt a hülyeséget ?
2012. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telenorba bementem fülest venni mert az előző elbaszódott, és akárhány 3 karikásat dugtam bele (hogy kipróbáljam hogy megfelelően működik-e) mindig azt írta ki hogy "A tartozék nem támogatott". De a két karikásat gond nélkül elfogadta.
2012. márc. 3. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
a 3 karikason van mikrofon a2 karikason nincs,ennyi a kulonbseg valszeg a teloval van vmi
2012. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De a gyári fülest elfogadja és az 3 karikás. Akkor szóljak a telenorban hogy a telefonnal van valami haj? (2,5 hónapja van meg)
2012. márc. 3. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem ja vagy kérdezősködj az se-portal.hu fórumjában(csak regisztrálni kell)
2012. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!