Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy HTC Wildfire...

Hülye az okostelóhoz kérdése:

Nemrég vettem egy HTC Wildfire S típusú készüléket, és az a gondom, h nem tudok alkalmazásokat használni rajta. Hogyan tudom rátenni az internetről letöltött játékokat?

Figyelt kérdés
A Marketet nem tudom használni, mert nincs wifim, és anélkül meg nagyon drága lenne! Fájlkezelőm sincsen, internetről szedtem le, rátettem kábellel, de sehol sem találom. Hova kellene mentsem, hogy később megtaláljam? Vagy mindenféleképpen használnom kell a Marketet? Nagyon szépen köszönöm előre is!
2012. márc. 1. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy megtaláld is a felmásolt apk fájlokat kellene egy fájlkezelő. De ha te úgy töltöd le a netről a fájlkezelőt akkor aztán hiába másolod nem fogod tudni megtalálni. Menj el egy mekibe vagy valami olyan helyre ahol van wifi de mégjobb lenne ha otthon lenne egy wifi router és azzal osztanád a netet a telónak (is).
2012. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fájlkezelő nélkül nem fog menni, térj be mekibe vagy valahova ingyen wifiért és szedd le marketről az Astro File Manager-t, utána minden alkalmazás amit felmásolsz azzal megnyitható lesz. Fontos továbbá, hogy a Beállítások/Alkalmazások menüben pipáld ki az "Ismeretlen alkalmazások" opciót!
2012. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! :) Sejtettem, h csak így lehet... :(
2012. márc. 1. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Másold az apk fájlt az sd-re, mappába ne tedd.

Egyszerűség kedvéért nevezd át pl. erre:1.apk


Utána a teló böngészőjét indítsd és a címsorba írd ezt:


file:///sdcard/1.apk


Fájlkezelőnek ugyan mindenki az astro-t ajánlja, csak éppen van annál jobb is:File Expert.

Mindenben jobb, pl. teljesen magyar nyelvű...

2012. márc. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!