Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson k750i -ről mik...

Sony Ericsson k750i -ről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
zenék szépen szólnak rajta? Milyen tapasztalataitok vannak a telefonról?
2012. febr. 28. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Maga idejében legjobb telefon volt, kamerája ma is megállja a helyét, valamint a zenék is szépen szólnak rajta, jó minsgű a hangszórója nagyon. Viszont arra ügyelj, hogy a joystick meg fogja adni magát elég hamar!
2012. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A maga idejében az egyik legjobb telefon volt. Mára már nagyon eljárt felette az idő. A legtöbb elég lestrapált állapotban van. Nem éri meg megvenni.

A családban kettő is volt. Egy idő után mind a kettő átesett egy kisebb tuningon. Kaptak W800-as szoftvert, új menüikonokat és acoustic drivereket. Így azért már jobban szólt. Persze a jobb hangzáshoz egy walkman fülest is érdemes beszerezni (pl. hpm-70).

2012. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarja használni. Ha nem kell okostelefon funkció simán jó még szerintem. Én egy W800i-t nyúzok HTC mellett. Mondjuk igen, 6 éves telefonnál már nem hiszem, hogy kifogsz jó állapotút
2012. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amit kinéztem az viszonylag jó állapotban van gyári dobozával minden tartozékkal 6ezerért Nem egész nap nyomogatni akarom. k300i -m van de már a yoistik (nem tom hogy írják) Már ki van teljesen alig használható. Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 29. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!