Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc wildfire s miért így...

Htc wildfire s miért így szól? Rossz lenne a hangszóró?

Figyelt kérdés
Be van kapcsilva a zseb mód,nem tudom ez mennyire befolyàsolja. Ha az asztalon van a teló, ès hivnak akkor először rendesen csörög, de utàna mintha visszhangozna ès sokkal halkabb. Mitöl?
2012. febr. 27. 23:25
 1/4 YourDestiny ***** válasza:
Ez be van állítva, ki lehet kapcsolni. Miután elmozdítottad a telefont, leveszi a hangerőt (a mozgásérzékelőnek köszönhetően tudja, hogy megtaláltad a készüléket). Ez azért jó, hogy ne ordítson a kezedben (pl. egyes helyeken, pl. egy teremben kimondottan hasznos tud lenni). Ha a készülék nem mozdulatlan állapotban van, hanem állandó mozgásban (pl. a zsebedben, miközben mégy az utcán, autózol stb.), nem fog bekapcsolni ez a funkció, épp ellenkezőleg, kb. 10 százallékkal emeli a hangerőt, hogy nagyobb eséllyes meghalld a hívást, kivétel, ha teljes hangerőre van állíva.
2012. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem jól értelmezted. Nem azzal van a bajom, hogy leveszi a hangerőt, hanem hogy úgy szól, mintha a hangszóró be lenne fogva, és akkor még hozzá sem nyúltam. Pl. le van téve az asztalra, elkezd hangosan csörögni, majd a második csörrenésnél átvált ebbe a visszhangos halkba.
2012. febr. 28. 17:15
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Szia. Ismerettségi körömben is van ilyen készülék, és nem csinál ilyet. Talán azért van, mert hátul van a hangszóró, így az asztalra helyezve olyan, mint ha le lenne takarva. Biztosan csak valamilyen beállítás kérdése az egész. Ha rossz lenne, már az első kicsörgésnél fura hangja lenne.
2012. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 RosbergX válasza:

Szia!

Nekem is HTC Wildfire S-em van, és a telefon szoftverének frissítése után ugyanez a hiba jelentkezett. 2 nap aktív állítgatás után sikerült rájönnöm, hogy nem bírja a rezgést... tehát a rezgést kikapcsoltam, és azóta nem csinálja. Próbáld meg te is.

Kissé persze zavaró, hogy egy ilyen modern cuccot csak rezgés nélkül tudsz használni, de én is próbálok megbarátkozni a gondolattal, amíg ki nem jön egy újabb szoftver a telefonhoz.

Üdv!

2012. márc. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!