Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a Market az...

Miért írja ki a Market az Order and Chaos-ra, hogy megvettem?

Figyelt kérdés
Mert töltöttem le a telefonra régen, de nem marketről. Játszottam vele kb 2 hétig, utána meguntam. Letöröltem, de valamiért a Market azt írja ki, hogy megvettem. Letölteni nem engedi, mert akkor kiírja azt, hogy valójában nem vettem meg. Valahogy meg lehet csinálni, hogy ne írja ki, hogy megvettem?
2012. febr. 25. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen sok játékkal van, nálam is jelentkezett már. A Market azt hiszi, hogy csak mert megvan neked az app, azt tőle vetted meg (persze nem minden programmal). Ez ellen maximum annyit tehetsz, hogy a Beállításokban kitörlöd az adatait (nem a frissítéseit!). Ezután valószínűleg megszűnik a gondod.
2012. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!