Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 800-on ingyenes a Nokia...

Kevin42 kérdése:

Lumia 800-on ingyenes a Nokia Vezess?

Figyelt kérdés
Ügye csak akkor működik, ha bekapcsolom az adatátvitelt, de így nem fogyassza is azt? A másik kérdésem az, hogy hol tudom leellenőrizni, hogy mennyi az adatforgalmam? Meg azt megnézni hogy hány mah-esnek ismeri az akksit?

2012. febr. 25. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
az akksi adatait azt az akksin :D az adatforgalmat azt nem tudom(ha t-s vagy, akkor be tudsz lépni a my t-mobile-ba megadod a számod, asszem alapból 12345 a jelszó, de nem biztos, és ott mindent nyomon tudsz követni) a vezess pedig akkor ingyenes, ha előre wifin letöltöd hozzá a térképeket.
2012. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kivehető az akksi. Am arra gondoltam (mert máshol írtál), hogy hiába 1430Mah vagy mennyi csak 1000 körüli értékig tölti...
2012. febr. 25. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt a problémát már kiküszöbölte a Nokia. (új szoftverrel)


1450mAh-s az akkuja.


Ha otthon wifin keresztül letöltöd a térképeket, akkor nem kell net, ingyenes.


Hogy mennyi az adatforgalmad, erre külön programok tölthetők le. Pl.: www.nokiaprogramok.hu oldalról.

2012. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. :D ez igaz, gyorsabban írtam, mint gondolkoztam :D
2012. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még az a kérdésem, hogy alul az érintős gomboknak nem kéne világítaniuk? Sötétben elég zavaró...
2012. febr. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!