Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ezt ki a Siri...

Miért írja ezt ki a Siri iPhone 4-en?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 4-em és rá akartam rakni a siri-t, mindent megcsináltam amit a videóba, de semmi, ugyanazt írja ki mindig:

I'm really sorry about this, but I can't take any requests right now. Please try again in a little while.

Légyszi segítsetek!


2012. febr. 24. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Internet elérés van a készüléken mikor akarod próbálni ?
2012. febr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a prohardveren is megmondták neked, miért nem hiszel nekik? SIRI NINCS I4-re. Amit felhekkeltél, az csak a "váz", nem tudsz kommunikálni i4S deviceID nélkül az apple szervereivel. A proxy/fizetős proxyk nem működnek jó ideje.
2012. febr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mert előbb ide tettem fel, és mivel láttam, hogy nem igazán válaszolnak, ezért kérdeztem ph-n is.
2012. febr. 25. 07:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Amiért a prohardveren azt mondják hogy nem működik akkor az szentírás?

Működik Siri korábbi telefonokon is. (az én 3gs emen is)


Keress visszább, leírtam mindent pontosan hogy hogy kell csinálni.

2012. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, mutass egy teljes erteku siri portot.
2012. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A napokban tiltotta le az Apple, szóval nem lehet működő Siri, max Sara.
2012. febr. 26. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!