Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG Optimus 7- emnél lenne...

Az LG Optimus 7- emnél lenne egy hiba a hangokkal! (? )

Figyelt kérdés
Az a baja mostanában az Optimus 7- emnek,hogy minden hangot mélyebben és lassabban játsza le mintahogy azt kéne, de miért? Mivel lehet baj? Nem valami jó a zenéket mélyen és lassan hallgatni.. LÉTSZI SEGÍTSETEK FONTOS!!!
2012. febr. 24. 17:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Magátol "megjavult" a telefon ami nekem furcsa de örülök neki, de nem értem, hogy mi lehetett a baj. Konkrétan az volt, hogy tegnap amikor a telefonomon hallgattam a rádio 1- et először furcsa volt, hogy Cooky hangja a szokásosnál valamivel lassab és mélyebb volt. Aztán amikor leadták a Welcome to St. Tropez- t akkor biztos voltam benne, hogy valami nem stimmel, de ma meghallgattam YouTube- on és minden oké. De ettől független várom az ötleteket, hogy mi lehetett.
2012. febr. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!