Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Türkiz hátlapos SE Xperia...

Türkiz hátlapos SE Xperia mini pro-t akarok venni. Tudtok olyan megbízható üzletet, ahol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Találtam pár webshop-ot, de vagy nem volt róla infó, vagy rosszakat olvastam. Amiket ajánlanak itt az emberek, azokban a boltokban meg nem lehet ilyen hátlapút kapni, csak sima feketét... telenor-os vagyok, náluk is csak fekete van. Most tegyek le a türkiz hátlapról?
2012. febr. 22. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

rendelj hozzá hátlapot. :)

[link]

2012. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen! Igazából ma egész nap a netet bújtam és a nextelnél pont akciós, végül onnan rendeltem meg. Remélem jó lesz. Ezt a linket nem találtam meg, pedig kerestem úgy is, hogy külön hátlapot hol lehetne találni.
2012. febr. 23. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!