Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Arc...

Sony Ericsson Xperia Arc kérdés (többi lent)?!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy akinek van ilyen telefonja az mondja el a véleményét a hibáit és hogy jól elfér zsebben vagy nem lesz olyan hogy belerakom zsebembe leülök a padja és eltörik vagy félbe törik? vagy egy normális zsebben elfér? sokszor akad? ilyenek legyenek és ropog a hátlapja vagy rendesen tartja magát? a válaszokat előre is köszi!
2012. febr. 22. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elfér. Masszív telefon, tetszett nekem is, viszont mikor nyitni akartam egy google mapst, lefagyott, kikapcsolt, és nem lehetett visszakapcsolni. Nálam ezzel elásta magát.
2012. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 YourDestiny ***** válasza:
Pedig a Sony rendszere általában jó. Az összeszerelés is kiemelkedő. A méret ízlés kérdése. Nekem az Arc-tól valamivel kisebb készülékem van, nem sokkal. Nem vastag és ha állok, nem is zavar. Ha viszont leülök, már igen.
2012. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is jónak tartom, de nem kivételezhetek. :)
2012. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szóvalakkor leülni nem lehet benn! akkor nem lehet máshogy megoldani? a magamná tartását?
2012. febr. 22. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem, le lehet. Egy üveg sörrel a zsebedben is le tudsz ülni (ha elég nagy a zsebed).
2012. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 YourDestiny ***** válasza:
Attól függ. Szűkebb cuccokban (pl. farmer) engem tör. Elférni elfér a zsebben, de ülve idegesít.
2012. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nagyon vagy azért bírható?
2012. febr. 26. 12:49
 8/11 YourDestiny ***** válasza:
Én jobban féltem a telefont, mint magamat :)
2012. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:D én is :D

lehet venni fogok egy arc s-et! SZERINTETEK JÓ TELÓ?

2012. febr. 26. 14:50
 10/11 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem igen. Abból a pénzből nem nagyon veszel jobbat.
2012. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!