Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Ericsson Xperia ray-ről?

Figyelt kérdés
Megéri a 60000 ft-ot? Valakinek személyes tapasztalat? Könnyen kezelhető? Sokáig bírja, mert nem szeretnék évente új mobilt...
2012. febr. 21. 14:40
 1/6 P Nikolett válasza:
0%
Nekem sony ericcson Xperia x8-as van!Szerintem ne vegyél ilyet,mert én kb. 2 hónap után vittem csináltatni,mivel a hangszórója elromlott! Annyiért nem éri meg!
2012. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azért mert az x8asod szar, a ray miért lenne? -.-
2012. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első te akkora barom vagy már bocs...
2012. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek...Kamerája igen jó és még ott van az Exmor R(a sötétben növeli a képminőséget,meg amúgy is ).A legfrissebb android van rajta vagy ha nem akkor ugyebár lehet frissíteni.Hardveres szempontból is jó.Azt hiszem 1Ghz proci dübög benne.A kezelhetősége szerintem tökéletes és teljesen személyre szabható.Mármint maga a telefon(widgetek,lapok stb...).
2012. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Ray egy remek telefon, én speciel tegnapelőtt vettem egyet és nagyon tetszik. Gyors, jól kezelhető, nagyon szép telefon és amiért még nekem nagyon bejön, mert nem olyan ló nagy dög , mint az Arc S, viszont nem is, olyan kompromisszumokkal teli kis vacak, mint a Mini Pro. Pont a középút és pont tökéletes. Megéri az árát, nagyon könnyen kezelhető.
2012. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb telefon ennyiért.
2012. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!