Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem játssza le rendesen...

Miért nem játssza le rendesen a videókat? SE x8?

Figyelt kérdés

Ráraktam a videót mindössze kb 3 perc. 16 másodpercig lejátssza rendesen, utána meg elmegy a hang. Miért? A videó a rossz?

A válaszokat előre is köszi :)


2012. febr. 20. 20:17
 1/3 anonim válasza:
Ez minden videónál így van? Mert ha nem, akkor egy sz@rul konvertált vidit akartál telón lejátszani. Rosszabb esetben a telód sw. frissítést igényel.
2012. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:

Mi az az sw? Software?

Nekem ugrált a zenék között, rosszul játszotta le a videókat, adatvesztés volt, képek egy része eltűnt (kipróbáltam 3 memkártyát, ami öcsém telefonjába jól megy). Memkártyákat formáztam (több formátumot is próbáltam), telefon szoftverét cserélgettem (2.1 - 2.3.7). Sehogy nem lett jó, elvittem megcsináltatni, írták hogy javítás módja: sw.

Visszaadták, hogy jó a teló. Hazahoztam, felraktam a zenéket és ugyanazt csinálja megint....

2012. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amik alapból rajta voltak azok nem akadoznak, de a többi az igen. De akkor ez esetben a videó rossz, igaz? :) Akkor megpróbálom megcsinálni, már ha meg tudom.
2012. febr. 25. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!