Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a HTC Wildfire S?

Milyen telefon a HTC Wildfire S?

Figyelt kérdés

Véleményeket kérnék a HTC Wildire S-ről!

Köszönöm előre is:)


2012. febr. 20. 18:52
 1/5 anonim válasza:

minek neked 70 ezres telefon?.. mire kell?..

felesleges..de hát azt veszel amit akarsz és ami tetszik most lehet valaki fikázza valaki nem há ..

2012. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző:


ki kell hogy ábrándítsalak, de valószínűleg elraboltak az űrlények és 2 év kiesett az emlékezetedből, mivel még 2 éve se került ennyibe a Wildfire S.

Függetlenül vadonatújan 50k, szolgáltatótól még olcsóbb.


Amúgy jó telefon, viszont Xperia Mini-hez képest csak egy szar játékszer.

2012. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem HTC Wildfire S telefonom van már egy jó ideje és még soha nem volt vele problémám! 100% ban megvagyok vele elégedve! egyetlen egyszer kellett szoftver frissítést csinálnom, de szinte ott is minden magától ment!
2012. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az aksija milyen?

Mert olvastam valahol,hogy elég rövid ideig bírja töltés nélkül,ha sokat használják.

2012. febr. 21. 06:21
 5/5 anonim ***** válasza:
én rengeteget használom, annyira nem vészes szerintem, de szinte mindig a kezemben van....
2012. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!