Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetne beállítani ezt a...

Hogy lehetne beállítani ezt a telefonomnál?

Figyelt kérdés
kaptam egy új telefont (se xperia sk17i mini pro).. jó telefon, csak egyedül az a bajom van vele, hogy nem megy a net rajta wi-fi nélkül... az előző telefonom (se w595) ami nem volt okos telefon és wi-fi sem volt rajta, azon ment az internet minden előfizetés nélkül, csak a kártyámról vette a pénzt. itt viszont megnyitom a netet, be van kapcsolva az adatforgalom, és semmi... köze van ennek ahhoz hogy az új telefon kártyafüggetlen? hogy tudnám beállítani a netet? köszi a segítséget!!
2012. febr. 20. 13:56
 1/7 anonim válasza:
milyen szolgáltatónál vagy?
2012. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ezt nézd meg:

[link]

2012. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
t-mobile
2012. febr. 20. 14:20
 4/7 anonim válasza:

nekem is az volt és ez a baj :)

de tök egyszerű!

[link]

és kövesd az utasításokat

2012. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
írd meg, ha sikerült
2012. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
még 1 jó tanács. 600ft havonta 30MB a t-mobilnál. Nincs túlforgalmazási díj. csak lelassítanak ha átléped a 30MB-ot. Én is azt tolom és tökéletes. szinte észre sem veszem, h lassabb.
2012. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jófejvagy! :( :S
2012. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!