Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy más telo?

Iphone vagy más telo?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha meg tudom venni az Iphone 4-et akkor ne is nézzek más telefont, vagy van még olyan, ami legalább olyan jó és olcsóbb? kíváncsi vagyok, hogy tényleg annyival jobb, mint a többi, vagy csak a nevét kell megfizetni?
2012. febr. 19. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nokia 3310:)
2012. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S2 a nagy rivális és jobban megéri az árát, de ha már ennyi pénzed van, várd meg inkább a hamarosan debütáló S3-at.


[link]

2012. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
iphone 4s a legjobb szerintem viszont a sima 4nél jobb a s2... mondjuk ez nem a legjobb itt feltenni mert jön a sok android fan akinek 40ezres telója van de már oltják az iphone mikor sose volt nekik... én iphone ajánlom mert nem szeretem az androidot az annak jó aki belenyulkál és szereti megbuherálni a telefont
2012. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy 3.55 colos az iphone képernyője és nekem ezmiatt jön be a legjobban végre nem vmi otromba nagy teló kényelmesen elvér mindenhol és nem áll hülyéna kezedbe. s3 meg nem érdemes meg venni mivel még a 2 magot se használják ki tejesen
2012. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!