Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefoncsere, mit ajánlotok?

Telefoncsere, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most jelenleg egy Samsung Galaxy S i9000-em van, de gyakran fagy le és váltani szeretnék. Új telefonra kb 75000 Ft-om van. Milyen telefont ajánlotok?

2012. febr. 17. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az SGS nem vált be neked, akkor annál még olcsóbb, s jobb nincs szerintem. A lefagyásoknak több oka is lehet..
2012. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Xperia Ray, vagy kicsivel többért Atrix.
2012. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
iphone 3GS használtan, esetleg ha még hozzáteszel iphone4 használtan. Ezek garantáltan nem ognak fagyni, ezek iOS-esek nem androidos fagyós sz.rok. De majd biztos jön megint egy okos samsung fan h mennyivel jobb ez meg az a teló az iphonenél. MAX papíron!! Az iOS közelébe sose ér az android mivel minden f0s telón mennie kell az iOS-el ellentétben. Ja és a MINŐSÉGRŐL ne is beszéljünk!
2012. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Iphone fan! :)

Nem kötök bele a véleményedbe. Viszont mielőtt félreértenéd én nem vagyok se ios se android fan. Az lehet, hogy az iost futtató telefonok jobbak, de azért nekem ( és az emberek 90%-ának) az árcimke is számít! :)

2012. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értelmes ember 3GS-t már nem vesz.. 4 alatt nem éri már meg venni..
2012. febr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

@18:08

Az ismerőseim jó részének ájfónja van, a 4 is fagy, jóval többet, mint az alsókategóriás androidos telefonom. A Samsungot meg kár behozni a képbe, ők az android hátulkullogói az LG-vel karöltve, hiába hirdetik az ellenkezőjét.

2012. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaa, a Samu a szar, de csúcskategóriában a legjobbat csinálja.. :D
2012. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
htc sokszor fagy?
2012. febr. 18. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!