Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok az iphoneomra...

Hogyan tudok az iphoneomra játékot tenni?

Figyelt kérdés
iphone 3g-m van, és ahogy csatlakoztatom usb-vel "fényképezőgépként" írja ki. Ezáltal csak a képekkel tudok variálni. Barátnőm ugyanilyen iphoneján vannak játékok, de nem tudom, hogy tette rá, ötlet? (Barátnőm nem tudom megkérdezni, mert nem a közelben lakik, és nem tudom hívni, szóval a "hívd fel a barátnőd NEM jó megoldás.:D)
2012. febr. 16. 16:01
 1/5 anonim válasza:
Vagy letöltött a játékokat az APPSTORE -on vagy meghackeled és installous al vagy letöltöd a gépedre az iTunest és ott amit letöltessz ráteszed
2012. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezért nyomj 1 zöldet
2012. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmit se értettem belőle, de azért megy a zöld kezecske :D
2012. febr. 16. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
telepíteni kéne a gépre az itunes-t. de telefonon is ott az appstore, onnan lehet letölteni...(na meg persze kell apple id-t csinálod, ha nincs) ezt akarta az első, vagy jailbreak-eled, és akkor bárhonnan szedhetsz játékot.
2012. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
naaa, így már vágom, de közben rájöttem, de azért köszönöm :)) ment a zöld kezecske ;)
2012. febr. 23. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!