Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy eladó svájci hálózatfüggő...

Egy eladó svájci hálózatfüggő 32 Gb-os iPhoneért 4 70. 000 ft az reális ár, vagy csak egy átverés lehet? (apróhirdetésben láttam)

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen, azt a részét tudom.
2012. febr. 15. 16:17
 12/20 anonim ***** válasza:
Viszont ez egyrészt törvényellenes (ami ugye senkit nem érdekel), másrészt nincs garanciád, fontold meg, hogy ér-e neked annyit az a 10k megtakarítás, hogy ha bármi baj van, akkor legalább annyiba fog kerülni megcsináltatni.
2012. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem nekem kéne, én továbbadnám drágábban, amúgy új, decemberi gyártmány
2012. febr. 15. 16:31
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem alig nyernél valamit rajta


Mert a gevey ára rámegy még, plussz a postaköltség (ha nem személyes átvétel lesz), plussz kevesebbért tudod eladni a függetlenítés miatt, meg mert nincs rá gari.

2012. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Van rá gari, csak svájci.Am miért tudnám eladni kevesebbért a függetlenítés miatt?Az pont hogy jó nem?
2012. febr. 15. 16:54
 16/20 A kérdező kommentje:
Meg szoftveresen is meg lehet a függetlenítést oldani.( ultrasn0w )
2012. febr. 15. 16:55
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak nehogy úgy járj, hogy előfizetésre vette azt nem fizette és a telefont is letiltják vagy hamarosan lefogják tiltani IMEI alapján...
2012. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mert a gyári függetlenért többet fizetnek. És 95-ért lehet kapni már olyat teljeskörű garival. Plussz lehet, hogy lopott, tehát nem ajánlatos vele Svájcba menni.
2012. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
reális érte, de aki írta, hogy ha tiltják, akkor az csak svájcra vonatkozik, az nem igaz...és ez egyébként lehet, hogy baj van vele, mert annyit a tulajnak is megérne, hogy függetlenítse. mindenképpen kérni kell tőle letiltás elleni garanciát írásban.
2012. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miaz, hogy nem igaz? Honnan veszed? Mert akkor valamit nagyon benéztél. Szerződésben kell állniuk egymással a szolgáltatóknak, hogy a másik hálózatában is érvényes legyen a tiltás. Pár éve még MO-n is volt olyan, hogy ha egy telót a T-nél letiltottak, azt lehetett használni a Vodánál.
2012. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!