Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8 net? (Kérdésed túl...

Xperia X8 net? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Vettem egy DOMINÓS Xperia X8-at, és sehogysem tudok netet varázsolni rá. Amit találtam engedélyeztem, próbáltam belépni a 0.facebook.com oldalon, az sem jött be. Az állapotnál azt írja, hogy "Mobil hálózat megszakítva".

Lehet az a baj, hogy dominós? De attól az ingyen facebook-nak működnie kellene....


2012. febr. 14. 21:44
 1/4 Macs1209 ***** válasza:

Állitsd be a mobil netkapcsolatoknál a megfelelőt.

(Vodánál van pl vitamax internet és sima internet, elő-

fizetésnek megfelelően, gondolom neked is valami hasonló

lehet).

2012. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csabeszto007 válasza:
0%
VIDD A SZERVÍZBE A AZ X8 AK 70% A SZÉRIA HIBÁS BITOS KÉBŐL TUDOM SZERINTED MIÉRT VAN TELE VELE A VATERA :D
2012. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Macs1209 ***** válasza:
Azért, mert 70 forintért adja a voda :D
2012. febr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Net start :D el kell küldeni sms-ben a t-mobil 4 számjegyű számára így:NETSTART.Ezután tudsz netezni de veszi a pénzt.Viszon a 0.facebook.com ingyen jön :D
2012. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!