Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n97 mini számos hibával,...

IceT kérdése:

Nokia n97 mini számos hibával, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nos van pár problémája telefonnak és nem tudom, hogy mi lehet a baja. Elsőnek az, hogy nem rezeg pedig a profilban be van állítva, hogy rezegjen, a 2. az, hogy amikor fényképezésről átváltok videó módra a kamera elfeketedik és nem működik, csoda h vissza tudom rakni fényképezésre, a 3. pedig az, hogy kb lemerül 3 óra alatt pedig csak az Opera mini program van csak tálcára téve, nem is használva, nem tudom, hogy ez most az aksi gyengesége vagy a töltőé(LG töltő van hozzá, usb-s töltőfej tehát az új egységes) vagy a a telefonnak a bemenetének a hibája, én aksira gyanakszom mert tölteni tölt csak hamar lemerül
2012. febr. 13. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Beázott az a baja.


Egyértelmű, hogy nem szoftveres a hiba, éna helyedben óvatosan darabokra szedném, és megvizsgálnám, van e valahol olyan kontaktus benne ami tisztításra szorul

2012. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
puha fogkefével pucold meg a panelt és óvatosan nehogy lekotorj vmit a ragasztásokra meg különösen figyelj oda!
2012. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor az úk akkumulátor ezen nem segít gondolom
2012. febr. 13. 12:53
 4/4 A kérdező kommentje:

Mármint azon, hogy ne merüljön le 3 óra alatt



De amúgy 2 hónapja lett vásárolva a telefon (használtan) és idáig töltött rendesen,


MEg a rezgéshez annyit h néha rezeg 1-et de általánosságban nem

2012. febr. 13. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!