Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia miért írja hogy local mode?

Nokia miért írja hogy local mode?

Figyelt kérdés
4 éves 6234. Nem használtam pár éve. A bekapcsológomb nem igazán működik, de ha nagy nehezen tűvel be tudom nyomni ezt írja ki. Le van törve az előlep bár ennek gondolom semmi köze hozzá. Szervízbe nem akarom vinni, mit tudok vele csinálni?
2012. febr. 12. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
te semmit.. a local mod a telefon softverezéséhez kell. miután local módba kerül a mobil akkor kommunikál a szerviz boxokkal. ha magától belép local módba akkor egy komolyabb hardwer hiba van a dolog mögött. vagy a tűvel letúrtál egy smd alkatrészt amire a telefon local modba rakta magát.
2012. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy letörtem volna bármit is, nagyon óvatos voltam. Működött a telefon, aztán nem használtam évekig, most be akartam kapcsolni, tölt, de ha bekapcsolom csak a local mode-t írja. Frissíteni itthon is tudok. Valami ellenállás kell bele állítólag...
2012. febr. 12. 20:56
 3/4 Macs1209 ***** válasza:

#1: Bekapcs gomb környékének köze sincs a local módhoz

ennél a típusnál.


Lehetőség:

1. Panelhiba

2. Aksihiba.


Próbáld meg másik akkumlátorral, ha azzal sem megy, akkor

panelzárlat lesz, ami sajnálatos, de házilag nem fog mű-

ködni a javítása.

2012. febr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Macs1209 ***** válasza:

PS: Ellenállással nem fogsz csinálni semmit. Az local

módba váltás az aksi 3 csatlakozója közötti ellenálás-

sokon múlik! Ha már belül zárlatos a panel, akkor hiába

variálod, külső ellenállással nem fog menni, max rövid-

rezárod az aksit mégjobban.

Amúgy local mode-ot a BSI láb földre húzásával érik el.

2012. febr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!