Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung i9000/ Motorola defy...

Samsung i9000/ Motorola defy plus?

Figyelt kérdés

Üdv.


Döntés előtt állok, és csak annyit szeretnék kérni tőletek, hogy egy válaszban csak egy telefonról írjátok le tapasztalataitokat az adott telefonról, milyen a felhasználói élmény stb. , inkább a software/hardware érdekelne leginkább ,milyen a performance, meg ehhez hasonló tulajok, amelyeket leírásban nem lehet megkapni.


2012. febr. 12. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is hezitáltam a kettő között ezért utánanéztem mindkettőnek. A Defy+t vettem meg végül és nem bántam meg. Jó erős rendszer, tényleg bírja a strapát még gondolom nem volt vele eddig. Ha számít a képernyő, akkor a samsung, bár szerintem ugyanolyan jó a motorolának is. A samsungban van még beépített memória, egyébként másban a defy leelőzi. Anyaghasználat, vaku a kamerához, ip67, erős rendszer illetve nagyon jó akku. Csak ajánlani tudom!
2012. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!