Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a SIM kártyám leszeretném...

Ha a SIM kártyám leszeretném cserélni mini SIM-re azt mennyiért cserélik ki nekem?

Figyelt kérdés

2012. febr. 11. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég drágán ahhoz,hogy inkább körbevágd magadnak.

Az előfizető kérésére a csere ugyanannyi,mint a megrongálódott sim cseréje .Tehát ha nekimész ollóval és körbevágod vagy jó lesz,vagy nem.Ha jó,akkor ingyenes meló volt,ha megdöglik,akkor is ugyanannyit fizetsz,mint ha korábban kérted volna a cserét.Igazán nem bukhatsz rajta.

Én az iphone4-be és az ipad2-be is magamnak vágtam ki a simet,mindkettö jó lett.

2012. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LinuxPower ***** válasza:

A mini SIM az a kártya amit a telefonok túlnyomó többsége használ. vagyis a megszokott SIM-kártya, amit Te is le szeretnél cserélni. Amire le akarod cserélni, azt micro SIM-nek hívják. SIM kártya az, amiből ki kell szedni a mini SIM-et!

Itt egy kép róla: [link]


Egyébként ez szolgáltatón múlik. Ha jól tudom, a T-Mobile-nál ingyenes, a többinél fizetni kell érte, de hogy mennyit, azt nem tudom...

2012. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bátyámnak 4 ezer forintért cserélték ki.

Viszont ingyen cserélik, ha olyan készüléket veszel a szolgáltatónál, amihez micro SIM kell.

Ha nem veszel telefont, akkor nem cserélik ki ingyen csak 4 Mátyás királyért cserébe. Viszont a méretre vágás nem rossz módszer, de ha elrontod akkor csengetned kell, ugyanis a kártya a szolgáltató tulajdonáé.

2012. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LinuxPower ***** válasza:

Sajtospálinka:


„...ugyanis a kártya a szolgáltató tulajdonáé.”


Csak akkor a szolgáltatóé a kártya, hogyha előfizetéses. A feltöltőkártyás SIM nem a szolgáltatóé, hanem a felhasználóé - én legalábbis így tudom...

2012. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a szolgáltató tulajdona,akár előfizetés,akár prepaid(akárcsak a mobiltelefon szoftvere,Te csak a hw-t vetted meg,a szoftvernek csak felhasználói licencét) és ha saját kérésre akarsz cserét-telefonvásárlás nélkül,akkor mindenképpen fizetsz. Akkor is ha tönkreteszed és akkor is ha csak azért akarsz új simet,hogy iphoneban használd.
2012. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget. igen szeretnék új telefon Lumia 800-at abba micro sim kell. csak nem szeretem az előfizut és inkább dominó kártyásba veszem emg de a régi számomat szeretném megtartani
2012. febr. 11. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:
"Ha jól tudom, a T-Mobile-nál ingyenes". Rosszul tudod, 4000 Ft a díja, rohadjanak meg, ahol vannak!
2013. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! :) Nekem épp ma merült fel ugyanilyen problémám. Ezért is kerestem rá itt. Bementem a T -mobilba és elintéztem. Jelenleg ha vásárolsz egy készüléket,akár egyösszegben,akár részletre előre megkérdezik,hogy rendelkezel-e már micro sim kártyával. Abban az esetben,ha jelzed,hogy még a nagyobb méretűd van, autómatikusan felajánlják,hogy teljesen ingyenesen,perceken belül kicserélik. A többi szolgáltatót sajna nemtudom, de a T -mobile-nál így van :)
2013. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!