Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ezek közül melyik...

LinuxPower kérdése:

Szerintetek ezek közül melyik a legjobb telefon? Indokoljátok is meg!

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 10. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos ugye a Desire kiesik emrt oda raktad még a Desire S-t is

ezek a galaxy-k amiket beleraktál az össze hasonlításba eléggé kifutó modallek ezért nem éreik meg

a maradék közl kell választani :)

szerintem amugy a sensatioin :)

2012. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én vagy az x10-et vagy a sensation-t venném de eggyiket sem mert inkább ennyi pénzből mint a sensation vennék egy galaxy s2 -t de ha te ragaszkodsz ezekhez akkor sensatoin. írok még párat gondolkozz samsung galaxy note sony ericsson xperia arc sony ericsson xperia neo sony ericsson xperia pro sony ericsson xperia mini pro sony ericsson xperia play sony ericsson xperia ray samsung galaxy s2 samsung wave 3 samsung omnia w
2012. febr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sensation.Nagy felbotású kijelző, erős proci, jó kamera.
2012. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

itt a második emberünk elégszép hülyeségeket összehord.:) sony-t ne vegyél max xperia mini,


ON: a milestone-nál meg a desire-nál az első modell sztem tök fölösleges, mivel második nekifutásra általában jobbak szoktak lenni a mobilok, mint már mondtam sonyt ne vegyél, a samsungok jók, htc annyira nem jó középkategóriában, így a felsőkategóriás sensation(mely egyébként top3 okostelefon egyike(mondjuk az sensation xe, de egykutya)), továbbá a samsung galaxy sII-t ajánlom.

2012. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!