Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? (többi lent)?!

Figyelt kérdés
sziasztok az lennne a kérdésem hogy tudtok olyan ANDROIDOS készüléket(telefont) mondani ami olyyan 60 ezer körül van és kijön rá hivatalosan az ics? meg minimum legyen 1gigás a procija előre is köszi
2012. febr. 9. 13:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A minire(nekem is az van) ápr vége fele jön az ICS, 60 körül van pl a Sonyericsson Neo, amire szintén kijön. Ha lett volna 60 ezrem, tuti neot ettem volna.
2012. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
függőben telenornál 50 a Motorola DEFY+, én nyárra tervezem, arra is lesz ICS, és 70es árkategóriában a legjobb, függetlenül xperia mini pro-t ajánlom, (bár nem vagyok sony párti)
2012. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem Xperia X10-et vegyél kb. 65.000 FT.
2012. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!