Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom...

Miért csinálja ezt a telefonom? (Samsung Galaxy Ace)

Figyelt kérdés
Néha mikor pl. meg akarom nézni az időt, akkor akármelyik gombot nyomom nem reagál semmire, majd pár perc múlva ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot akkor bekapcsol és csak nehezen tér magához...legutóbb telefonálás közben állt le és egyre idegesítőbb. Az az érdekes, hogy mikor ezt csinálta barátnőmmel kipróbáltuk, hogy felhív és kicsörgött neki...szóval nem reagál de mégsincs kikapcsolva? (egyébként neki is samsung galaxyja van és neki is elkezdte ezt csinálni) Akit kérdeztem azt ajánlotta kapcsoljam ki néha mondjuk 1 órára...hétvégenként ki szoktam éjszakára, de hétközben nem tudom, mert az ébresztő nem csörög kikapcsolt állapotban....szóval nem tudom mit tegyek, ötletek? Mitől lehet?

2012. febr. 9. 12:49
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Üdv. Az Ace-es problémákat általában egy Hard Reset (gyári visszaállítás) meg szokta oldani. Valóban jó hetente egy restartot csinálni, ha okostelefonod van, de az egy teljes órára való kikapcsolás értelmetlen. Úgy gondolom, egy teljes adatvesztést megér a dolog, szánd rá magad a Hard Reset-re, meg fog javulni. Legalábbis meg kéne neki...
2012. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 2.2-es rendszered van, esetleg próbáld meg KIES-el 2.3-ra frissíteni, ez esetben nem szükséges a gyári alapbeállítás. Lehet, hogy a szoftverfrissítés is megoldja a problémát.
2012. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

YourDestiny: a hard resettel minden elveszne? úgy értem üzenetek, fényképek, zenék....? Ha igen, akkor az üzeneteket le tudom menteni?


második válaszoló: sajnos a 2.3-as verzió van rajta:(


(egyébként köszönöm a válaszokat!)

2012. febr. 9. 13:37
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
A Hard Reset-el csak a telefonmemóriában tárolt adataid úsznak el, a memóriakártyához semmi köze. Olyan állapotba kerül, mint amilyen a legelső bekapcsoláskor volt. Az üzenetekről, naptár bejegyzéseiről, névjegyekről, alkalmazásokról, beállításokról stb. tudsz biztonsági mentést csinálni, így aztán vissza tudod állítani.
2012. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na megoldódott a dolog...

Azért írom le, hogy akinek hasonló problémája van az tudja orvosolni... :) Szóval bevittem a Vodafonehoz a telefont, mert már napi szinten csinálta ezt a lefagyást, és nagyon zavart...kiderült, hogy ezeket az új telókat az új SIMkártyákhoz gyártották és a régit egyszerűen nem bírja... az én SIM-em meg körülbelül 10 éves volt...szóval kicserélték és azóta (lekopogom) semmi baja a telómnak:)

Szóval akinek ilyen problémája van, annak ajánlok egy kártyacserét;)

2012. máj. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!