Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telfonhoz (Galaxy...

Androidos telfonhoz (Galaxy Ace) mekkora kártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyit foglal egy ilyen alaklmazás.4GB elég?
2012. febr. 8. 21:52
 1/8 A kérdező kommentje:
GPS-t, meg játékokat, Widgeteket használnék.
2012. febr. 8. 21:54
 2/8 A kérdező kommentje:
8 GB-s nem "akasztja" meg? Eddig LG POP-om volt és azt a 4GB-s is iszonyatosan belassította(a 40 zenét 15(!!)másodpercig töltötte, a 20 képet 5 másodpercig)
2012. febr. 8. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel úgyis minden a telefonmemóriába kerül ezért szerintem fölösleges az alapján válaztani kártyát, hogy menniy helyet foglal egy alkalmazás. Legalábbis android esetében. Inkább úgy válassz kártyát, hogy mennyi képet/videót/zenét/stb. akarsz rátenni.

Öcsém galaxy 3-asába egyszer beletettük az én 8GB-s kártyámat és egész jól vitte. Az Ace meg azért erősebb mint egy 3 szóval annak se kéne összeroskadnia egy nagyobb kártyától.

2012. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem Galaxy Ace van, decemberben kaptam bele egy 8 gigás kártyát és simán viszi, egyáltalán nincs vele probléma. Nekem főleg zenék és képek miatt kellet a 8 giga:) Egyébként 32 giga a max. amit visz...na most szerintem mérlegeld, hogy mennyit áldoznál rá árban...ha biztosra akarsz menni, hogy egy ideig nem telik be, akkor is a 4-8 giga bőven elég, én nagyobbat nem raknék bele egy telefonba, mert úgyse használod ki azt a helyet. Legalábbis nekem egy rakat dolog (főleg zene) rajta van és így is bőven elég a 8-as:)
2012. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja és az előző telefonom nekem is egy LG volt (KP500) és 2 gigás kártya volt benne, szintén sok zenével és mikor be akartam tölteni a zenét állandóan lefagyott, meg kb. 1 éven belül használhatatlanná vált az egész telefon. Soha többé LG!!(ismerősömnek is az van és ő is szenved vele) De azért tegyük hozzá, hogy 2 év alatt sokat fejlődtek a mobilok:) Meg szerintem egy Samsung az örök:)
2012. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
OK!Amúgy egy 4 és egy 8 GB-s közt csak 500-1000 ft különbség van, tehát azon nem múlik.
2012. febr. 9. 17:35
 7/8 A kérdező kommentje:
De akkor mennyi alkalmazás fér el a telefon memóriáján?
2012. febr. 9. 17:36
 8/8 anonim válasza:
Hát nekem is van rajta GPS meg játékok meg egyéb alkalmazások, de ezek nem foglalnak sok helyet.Android marketben meg tudod nézni mielőtt telepíted, hogy hány mega...Inkább az lehet probléma, hogy ha sok alkalmazás van rajtuk eléggé be tudnak lassulni ezek a telók. Én ezért nem is tömtem tele mindenféle fölösleges cuccal, csak azt telepítettem, ami tényleg kell.
2012. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!