Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T mobile nál miért drágult az...

T mobile nál miért drágult az Iphone?

Figyelt kérdés
Nézegettem az iphoneokat és terveztem veszek 1et erre 20-30 ezerel fel meggy az ára ( előfizutól függöen) van rá esély hogy visszaeszik? egyeltalán miért drágult a készülék?
2012. febr. 8. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
OV...
2012. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jó, hogy nem mindjárt meggyfára megy az ára :D :D

És visszaeszik a meggyet? Oszt honnan? :D


Biztosan azért mert látják, hogy mindegy mennyibe kerül, csomó ember akkor is megveszi... így meg keresnek kis pluszt is :D

2012. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor egy tanmese: vettem használtan egy öreg f.gépet és átbogarásztam az indexen a topikját. 2002 körül jelent meg a gép, 180 körül adták. Az se volt kutyafasza, de a mérhetetlenül korrekt és egyáltalán nem pénzéhes és gátlástalan kereskedelem látta, hogy viszik. Emelni kezdték, elment 300 fölé az ár!! Akkor már nem vitték annyira és meg is álltak az emeléssel.
2012. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!