Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minőségi, megbízható telefont...

Minőségi, megbízható telefont tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Milyen telefont ajánlotok nekem? Nem szeretnek kisebb vagyonokat költeni hiper-szuper telefonokra.Olyan telefon kéne ami billentyűs szép alakja van jól össze van rakva minőségi cucc Lehetőleg ne legyen érintős hanem valami tényleg jó "gombos" telefon ami igazan megbízható és könnyen kezelhető.Ha egy iPhone 4gs t vennék akkor pár éven belül mar feleannyit sem fog érni és ezerszer jobbak lesznek a piacon.
2012. febr. 7. 18:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Es meg annyit elfelejtettem odaírni hogy az aksija is jól bírja. Szóval hogy rendesen fusson a rendszer ne fagyon le ne legyen lassú stb.Strapatelefonoknak nagyon őrülnék.
2012. febr. 7. 18:28
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi hogy 3.5 jack es kimenetű legyen és memkártyával bővíthető.
2012. febr. 7. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Nokia 3310, Nokia 3410! kb 2000ft (és kb ennyit is fognak érni még 5 év múlva is)

Nokia 6310 és Nokia 6310i (állapottól függően) 5k-10k ft!(ez is időtálló, vagy 6 éve tartja ezt a stabil 10k-s árát)


Ezek olyan mobilok amiket te keresel!

2012. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
S ezek újon kaphatóak ?
2012. febr. 7. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy olcsó telefont kell venned és szerintem függetlenbe gondolkodj!

Manapság többre értékelek egy samsungot, mert sokkal olcsóbb és stabilabb.

2010 November 4-én vettünk a barátnőm anyukájának is egy 4000.-os samsungot, bekapcsoltam és megformáztam az akkut.Karácsony előtt még egyszer kellett tölteni és úgy adtuk át.Nem hittem el.

Barátnőmnek is vettünk egyet, viszont ő napi 10-20 percet beszél rajt, egy töltéssel 2-3 hétig bírja!

2012. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan milyen samsungot ? Hogy érted hogy megformázni az aksit ? Úgy hogy feltölteni 14 órán keresztül vagy pontosan hogy ?
2012. febr. 7. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem felel meg neked, mert sem jack, sem mikró sd nincs benn.Csak szemléltetni akartam, hogy milyenben gondolkodnék.

Amúgy GT-1170!

2012. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ... én is ilyesmibe gondolkodnék csak kicsit fejlettbe pár extrával..
2012. febr. 7. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor írd be egy mobil keresőbe azt a pár elvárásod és ki fogja dobni, hogy mit kell keresned.
2012. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!