Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a launcherrel?...

Mit csináljak a launcherrel? (Többi lent)

Figyelt kérdés
ZTE Blade 2.2 Froyom van, és az SPB Shell elvileg elfut rajta, de nincs nagyon kedvem pénzt adni érte. Viszont ha ingyenesen töltöm le, akkor telepítés után azt írja, hogy nem találták a licenszemet az AndroidMarketen. Ezután viszont engedi használni a programot. Használhatom? Vagy ilyenkor vmit számláznak nekem?
2012. febr. 6. 22:31
 1/4 Macs1209 ***** válasza:
100%

Nem számláz, csak 1 idő után azt mondja, hogy hello.

Vagy ha lite-ot töltötted le, akkor telespammol reklámokkal. Amig nem adod meg marketnek bankártya adataid, és nem nyomsz a MEGVESZEM gombra, addig market nem számláz. Az más kérdés, hogy ha nincs wifi, akkor egyes reklámprogramrészek a mobilhálót használják, ami költséget generálhat. De erről bővebben másik kérdésnél olvashatsz.

2012. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! :) (Kaptál zöld kezet)


És azt nem tudod véletlenül, hogy az olyan programokat, amelyeket alapból nem enged, azokat valahogy át lehet "feszegetni" az SD -re? Az SPB Shell is 14 MB, és nem lehet SD -re rakni... Azt tudom, hogy alapból ez a 14 MB nem jelentene gondot, de vannak olyan programok, amik egyszerűen kellenek! Például GO Keyboard, NetQuin Security, meg a Market alapból 7 mega...

2012. febr. 7. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Olvasd el ezt a három cikket. Itt pontosabban le van írva, hogy hogyan lehet átrakni programokat az SD-re és hogy miért nem lehet átrakni az SD-kártyára a launchert :)

2012. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. febr. 8. 17:48

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!