Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy minin milyen alkalmazás...

Galaxy minin milyen alkalmazást töltsek le a marketről, hogy legyen rajta haptic feedback (rezegjen amikor pötyögök)?

Figyelt kérdés
s 5230-am volt, azon ha írtam vagy bármit csináltam nem hangot adott ki, csak rezgett. Nagyon szerettem, megszoktam, ebben hiányolom. Tudom, hogy van valami progi erre is, de melyik az?

2012. febr. 6. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Swype keyboard.
2012. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt is elmondanád, hogyan kell használni?
2012. febr. 6. 18:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem jött be. Ezzel a képernyőm nem rezeg :S
2012. febr. 6. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Beállítások/Nyelv és billentyűzet / Beviteli módnál kiválasztod a Swypeot, utána ugyanitt a Swype beállításainál bekapcsolod a Vibrate on keypress-t. De ez csak a telefont fogja rezgetni, a képet nem. És ezt több billentyűzet-program is tudja. A képet nem fogja rezgetni egyik sem.
2012. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!