Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxi mini, vagy a...

Skate girl kérdése:

A samsung galaxi mini, vagy a nokia e7 a jobb?

Figyelt kérdés
melyik tud többet, meg melyik a jobb? én úgy hallottam valakitől, hogy a nokia érintőképernyősök szarok.... de érdekelne a ti véleményetek is
2012. febr. 5. 11:48
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, meg a rendszer melyiken modernebb? gondolok itt pl, menü meg stb...
2012. febr. 5. 11:48
 2/5 Gabii2 ***** válasza:
0%
A samsung. Mert androidos.
2012. febr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A Nokia többet tud, jobb és sokkal drágább. Ha sok pénzed van Nokia. Egyébként a Samsung G mini is jó csak butább a kijelzője, kamerája, processzora stb... Az érintőképernyős Nokiákra azért mondták, hogy szarok, mert nagyon lassúak (és drágák) voltak a régebbi típusok (Pl X6,C7). Az E7 gyors és stabil.
2012. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az összes új Nokia jó, E7 kimondottan!

Samsungtól herótom van és amikor meselte az egyik ismerősöm, aki a Samsung gyárban dolgozik, hogy megjelölik hibásnak a tévét és ugyan úgy viszi el a kamion eladásra?! Akkor intettrm pápát a Samsungnak egy életre.

2012. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én meg a Nokiában dolgoztam. Ott is előfordulnak érdekes dolgok mint szerintem minden gyártónál. Van ahol kisebb, van ahol nagyobb mértékben gányolnak.

Nem tudom tudja e valaki, hogy a zsír új telefonja amit újonnan megvásárol az üzletben lehet, hogy már 5-10-szer is volt már javítva a gyárban. Nincs ebben semmi különös. Meg lehet javítani "gyári" minőségben is és gányolva is. Ez legjobban a dolgozó képességein múlik. Persze vannak előírások. Majdnem minden gyártó ezt csinálja kivéve ha orvosi műszereket, katonai, életmentő eszközöket vagy esetleg a NASA-nak gyárt valamit stb.

2012. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!