Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 11 éves kamasznak milyen...

Tibi The King kérdése:

Egy 11 éves kamasznak milyen telója legyen? 11 F

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
Kamasz?? Inkább tanuld meg egészségtanból/biológiából mikor is kezdődik a kamaszkor és majd csak utána kérjél új telefont te kis tudatlan;D
2012. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én 5 évvel nagyobb vagyok nálad, de: eddig mindig egyszerű telefonjaim voltak, tavaly lett egy érintő képernyős, de kell az internet, ezért kaptam egy galaxy giot. Hát nekem még többet is tud, mint amennyit kéne. Ha nekem bőven elég, akkor nem hiszem hogy neked kéne egy több százezres telefon, amit jóesetben csak ellopnak tőled, és nem szúrnak még le mellé a cigányok. Harmadrészt te nem vagy kamasz, csak egy kis szaros aki az anyja pénzével akar menőzni az osztálytársak előtt, mert azzal hogy fut a gta 4 már nem tud felvágni...
2012. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
A Samsung Galaxy Mini pont jó neked! Nekem is az van! Mi a francnak neked iPhone? hogy elveszítsd? Nem kell az neked! L/12
2012. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Halgass az előttem szólókra!! Nem kell még neked iPhone, úgysem tudnál rá vigyázni;) plusz gyerek vagy te még egy ilyen mobilhoz:)
2012. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
nokia 3410 es bőven elég :)
2013. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
iphone?? hogy benyulja a tanár mert neteztél?? nokia 3210 vegyél elég az neked !
2013. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!