Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vehetek zte skate-t,...

Hol vehetek zte skate-t, kártyafüggetlent, lehetőleg újat?

Figyelt kérdés

2012. febr. 4. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:

nem is értem az ilyen embereket....

GYIK-re beírni egy ilyen jellegű kérdést miért egyszerűbb, mint ha Google keresőbe írnád????

2012. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Talán azért mert beirtam, és csak t-mobilosat adott ki, meg használtakat, függetleníteni, meg nem akarnám.... Biztos okkal írom ide, mert nem találok sehol, és bízok abban, hogy valaki eladná a független telefonját. Ez nem jutott eszedbe??
2012. febr. 5. 09:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, Mo-n nem lehet (még) függetlent kapni, tényleg csak a T árulja. Én is náluk vettem, de másik szolgáltatóhoz tartozom, ezért kénytelen voltam függetleníteni. Nagyon jó a telefon, most már csak abban kell bíznom, hogy nem romlik el a gar. időn belül...
2012. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyi pénz függetleníteni?? :)
2012. febr. 23. 20:58
 5/9 A kérdező kommentje:
és hol? ?:D
2012. febr. 23. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha beviszed pl. a T-Mobilba, kb. 10 eFt. Egyéb mobil szervizekben kb. 4-5 e Ft. Otthon pedig ingyen te is meg tudod csinálni (kis angoltudás+némi bátorság:) ) .
2012. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és te hol függetlenítetted?
2012. febr. 26. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Otthon, a számítógéppel.
2012. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd csak, találtam neked függetlent is, ez viszont 55 ezer froncsi: [link]
2012. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!