Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőpanel javítható?

Érintőpanel javítható?

Figyelt kérdés

Most romlott el samsung s5230-as telefonom,az érintőképernyőt hiába érintem nem reagál.És sajnos így nem tudok a menübe belemenni,még ha hív valaki azt fel tudtam volna venni,de mivel gondoltam ha kikapcsolom és ujra be akkor majd helyreáll,dehát benéztem, mert nem!!szóval pinkódot sem tudok beütni:(

Szerintetek javítható?

És ha igen akkor mennyi esély lehet rá,hogy tartósan jó is marad?



2012. febr. 2. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

cserélni kell


Csere után kb addig lesz jó, ameddig az előző tartott (vagy addig se). Ez típushiba ennél a telónál

2012. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mennyibe kerül ez a csere?

(nincs gari)

2012. febr. 2. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintol fugg , fekete,feher,szurke vagy pink akar mar 4eFt-bol meguszhato, ha la fleur,akkor a duplaja
2012. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

bordó la fleur.

akkor kb 8-9ezer?

2012. febr. 2. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez bolttol fugg,de sajnos a lafleur panelek beszerzesi ara kozel haromszorosa a tobbinek,a mi kornyekunkon kb.8e lenne a csere -viszont erdemes korbejarni a kisebb gsm uzleteket,hatha kapsz ettol jobb ajanlatot is.
2012. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:
A panel ugyanaz az összesbe, nem színfüggő... Amúgy annyiba kerül, amennyit az egész telefon ér.
2012. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsonak : gratulalok . Ilyen az a,mikor a tajekozatlansag szorgalommal parosul !
2012. febr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Remélem olcsón megúszom a javítást!

2012. febr. 4. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!