Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiterjed-e a garancia arra az...

Kiterjed-e a garancia arra az esetre ha telefon akkumulátora a végét járja?

Figyelt kérdés

LG T300 Cookie mobilomnak az akkuja nem működik rendesen,(12 óra alatt lemerül úgy,hogy nem csinálok rajta semmit.),és nem tudom hogy az akkura kiterjed-e a garancia.

Illetve csak az akku hiba okozhatja az akkumulátor hamari lemerülését?


2012. jan. 28. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Akkumulátorra nem vonatkozik a garancia.

Amúgy elég ritka szinte lehetetlen hogy 1-2 éven belül megadja magát az aksi ha a szabályoknak megfelelően lett megformázva újkorában és élete során mindig szabályosan végződik a töltés-kisütési folyamat.

(pl. a T300 litium akksis, ezt újonan az első lemerüléskor 14-15 órát tölteni kell, aztán soha nem szabad kikapcsolásig meríteni hanem 20-30% töltöttség szinten tölteni amíg 100%-ra nem megy-tovább ne hagyd rajta még annak tudatában sem hogy töltőelektronikás az akksi.)

2012. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Ne hallgass rá, kérdezd meg az üzletben/szervízben, lehet hogy segítenek.
2012. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Inkább a második tippelgetőre ne hallgass!

Konkrétan mobilszervízesként mondtam az első válaszom!

2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra alapoztam hogy a Nokiánál garis az akku. Ezek szerint az LG nem. De megér egy kérdést, nem fognak kinevetni, csak ez a szervizes válaszoló, azt még talán kibírod. Lehet hogy ő nem cserélné ki, de más igen.


Kivonat a Nokia Magyarország korlátozott európai jótállás feltételekből:


"Jótállási Idő


A jótállás időtartama a Termék első végfelhasználója által történő eredeti megvétel időpontjában kezdődik. A Termék számos különböző részből állhat, és a különböző részekhez különböző jótállási időtartamok kapcsolódhatnak (a továbbiakban: Jótállási Idő). A különböző Jótállási Idők tehát:


huszonnégy (24) hónap a mobiltelefon készülékre és tizenkettő (12) hónap a tartozékokra (akkor is, ha a mobiltelefon készülék értékesítési csomagjában szerepelnek, akkor is, ha azokat külön értékesítik), azon nem tartós használatra rendelt részek és tartozékok kivételével, amelyek a (b) és (c) pontokban felsorolásra kerültek.

hat (6) hónap a következő nem tartós használatra rendelt részekre és tartozékokra: akkumulátor, töltő, asztali állvány, fülhallgató, kábelek, borítás és

kilencven (90) nap azokra a média termékekre, amelyek el vannak látva valamilyen szoftverrel, pl.: CD-rom, memóriakártya."

2012. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

A megoldás végül is az lett,hogy kicserélték az akkut ingyen,mert a garancia erre is kiterjed.

Szerintem ez így korrekt,mivel ki tudja hogy mielőtt megvettem a készüléket mennyit állt az akku a raktárban.

2012. márc. 3. 18:01
 6/6 anonim válasza:
0%
szerintem vegyél jobb telót mert az lg szar
2016. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!