Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma kaptam egy új, androidos...

Ma kaptam egy új, androidos telefont! A kérdésem a következő lenne?

Figyelt kérdés
Honnan tudok rá letölteni olyan dolgokat, hogy pl: kapjak értesítést ha facebookon történik valami, vagy ha freemailon kapok levelet stb...?
2012. jan. 26. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Elöször az Android Marketről szedd le a Facebook programot (ott be lehet álítani az értesítéseket)! A leveleidet pedig a Beálítások/Fiókok és Szinkronizálás/Új fiók hozzáadása (vannak lehetőségek válasz ki egyat, ha freemaillos vagy akkor logikusan ne a Google mailt válaszd)! Ha megvan minden csak menj az e-mailekre és ott lesznek! Egy jó tanács....ne szedj le mindent az Android Marketről! Nekem szervízbe kellet vini a mobilom miata! Az Android Markethez kell egy G-Mail cím is!!!! SOK SIKERT!!!
2012. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csak egyre vigyázz, ha Facebookkal belépsz, összetudja kutyulni a kapcsolatokat! Bár ki lehet kapcsolni, de miután belépsz fészre telóról, olvasd el figyelmesen miket kérdez!
2012. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!