Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Rootolt lg gt540...

Segítség! Rootolt lg gt540 app to sd-vel. Valamit nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Joestone egyklikkes módszerével rootoltam a telefont és megcsináltam az app to sd-t,aztán valahogy nagyon nem ment a főzött ROM felrakása,de az lg szoftverfrissítőjével,helyreállítási módban sikerült visszarakni a gyári 2.1-es szoftvert(látszólag)a root-ot és az app to sd-t azért visszaraktam rá.Most a telefon gyakran csak úgy újraindul és a felrakott alkalmazások állandóan behalnak "a ... alkalmazás váratlanul megállt" hibaüzenettel és csak az újratelepítés segít.Ezek után gondoltam hagyom veszni a rootolást és az app to sd-t,hátha megoldja a helyzetet,de már sem a PC suite,sem az Lg szoftverfrissítője sem pedig a az egyklikkes progi nem ismeri fel a telefont semmilyen módon sem,tehát nem tudom unrootolni sem.Valaki,ha tudná a megoldást szájbarágósan.....megköszönném!



2012. jan. 25. 22:01
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Unroot: Marketen van egy progi. A neve unroot. Letöltöd, megcsinálja.


Amúgy: Ha újrarakod a szoftvert el kell tünjön a root. Ha nem, akkor rosszul csináltad. A szoftot teljesen újra kell rakni!

A kártyát ne oszd meg, hanem maradjon gyáriként és App2SD nélkül rakd fel az új romot.

Ha nem jön össze, hagyd az app2sd-t, csináld Link2SD-vel.

2012. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm,de ez több sebből is vérzik,legalább is nekem:Jó,hogy a root-ot le tudom venni a marketes progival,de az apptosd-t mivel szedhetném le,vagy ,ha formázom a kártyát,akkor az is eltűnik?És akkor ott van még az a kis bibi,hogy a gépem ugye nem ismeri fel a telefont,ezért nem tudom újrarakni a gyári ROM-ot sem....vagy???

Köszi!

2012. jan. 26. 15:05
 3/3 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem Se-m van, de gondolom neked is kellett recovery... A recoveryben keresd meg a wipe cache funkciót, illetve az advance-n belül a Fix Premissions opciót.

Elvileg töröl

Seria.hu


"15. Fix Premissions, a csodatevő hibamegoldó opció. Mire jó?

Ezt az opciót a recovery menü/advenced settings menüpontján belül találod.

Mire jó, mikor használhatod?


-Ha Cust rom ROM-ot feltettél, semmit sem hagytál ki, de mégis újraindulgat a telefon

-Ha recoverys visszaállítást csináltál, és a telefon újraindulgat

-Ha témát, vagy bármi mást telepítettél fel és a telefon újraindulgat

-Ha build.prop átírás után a telefon nem bootol be

-Ha egy vagy több program hibával elszállogat, bezárul

-Ha egyes opciók, beállítások nem működnek a ROM-odban"


Ha ezzel sikerül valamit alkotni, akkor utána próbáld ki, hátha felismeri a telódat a gép...

2012. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!