Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene aki ért hozzá vagy...

Segítene aki ért hozzá vagy van neki Move by t-mobile telefonja?

Figyelt kérdés

1. Nem tudok bluetooth-on keresztül semmit küldeni és fogadni. Párosítottam eszközzel de semmi , 0%-on áll.


2. Usb sem működik, hiába dugom be a zsinort a gépbe, de nem lehet társítani.


Mi lehet a gond? Le kell valamit tölteni?


2012. jan. 22. 14:39
 1/3 anonim válasza:

Nem kell letölteni semmit. Nekem is ilyen telóm van, rádugom az usb-t, és a gépen megjelenik külön meghajtón. Valami gond lehet a telcsiddel.

Amikor rádugod az usb-t, a telefonon rányomsz a kapcsolódásra?

2012. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyébként az sms üzenetek neked is egy üzenetben jelennek meg? Úgy értem, hogy akitől kapok több üzenetet, egy név alatt tárolja, és ráadásul az én válaszaim is ott vannak. Nem tudom kitörölni pl a küldött üzeneteim úgy, hogy amit kaptam az megmaradjon. Van erre valami megoldás?
2012. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Usb-t nem tudom, nem próbáltam még, viszont a bluetooth megviccelt engem is.

Amikor küldöd az adatot (mondjuk így) a főképernyőn lehúzod a sávot és ott engedélyezned kell külön a fogadást. Automatikusan nem jön át.

Kb. 2 hete van nekem is ilyen telefonom, még tanulom. :-)

2012. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!