Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudnék leszedni sima...

Honnan tudnék leszedni sima telóra progikat?

Figyelt kérdés
NEM JÁTÉK. Program. egy-kettő van és neten se találok prgikat csak játékokat. progi pl: barcoder,magyarország kisokos,windows7 ....stb. szal valki linkelne be nekem linket. thx előre si
2012. jan. 21. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Windows 7-et sehonnan. Magyarország kisokost nagyon nehezen, már ha van. Barcode leolvasót szintén nagyon nehezen. J2ME-re nem nagyon vannak ilyen programok.

Okostelefonra könnyebb lenne, de azt mondtad nem olyanra kell. Amúgy a google-t kell használni, és keresni jó sokat. De leginkább csak játékot fogsz találni. Más ugyanis nem nagyon van rá.

A windows 7-et pedig felejtsd el, NEM fog rámenni a telefonra akárhogy akarod. (az XP, a Vista a 98 és az Ubuntu SEM)

2012. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

te nagyon de nagyon hülye vagy: a barcoder,kisokost,windows7-et már rátettem. -.-" olyasmikre gondoltam de azon az oldalon nincs több.

pattogsz itt nekem hogy ezeket sehonnan nem lehet leszedni közben meg mindenhol fenn van

2012. jan. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!