Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefonra csak Itunesse...

Iphone telefonra csak Itunessel lehet tölteni zenéket? és hogyan? ÉS A LEGFONTOSABB: AZ ITUNES INGYENES? Sürgős

Figyelt kérdés

[link] itt a letöltésnél azt írja ingyenes,de azt hallottam hogy utánan fizetős...

hogy is van ez?:O

Nem lehet gépről,bluetooth-on keresztül elküldeni telefonra a fájlokat? Vagy,- ha gépen rajta van 1 zene (mp3 tipusú) azt úgy rá lehet tenni a telefonra hogy a telefon usb kábellel van rácsatlakoztatva gépre?

Remélem érthető voltam..:-DDD

Köszönöm!


2012. jan. 20. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] itt a letöltésnél azt írja ingyenes,de azt hallottam hogy utánan fizetős...

hogy is van ez?:O


Szóval , az itunes ingyenes ,de azon belül vásárolhatsz játékokat/zenéket a telefonra (ami már nem ingyenes)


Nem lehet gépről,bluetooth-on keresztül elküldeni telefonra a fájlokat? Vagy,- ha gépen rajta van 1 zene (mp3 tipusú) azt úgy rá lehet tenni a telefonra hogy a telefon usb kábellel van rácsatlakoztatva gépre?


bluetooth-on nem , de Wifi-n /USB kábelen lehet Zenét rárakni (azt is amit te letöltöttél és nem vettél meg) (egyébként , ha játékokat akarsz azért fizetni kell , de köztük is vannak igyenesek / jailbreakeled a telefont)

2012. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:-DD

azt viszont nem értettem,hogy akkor is kell jalbreakelni (vagymiaz) a telefont ha csak úgy teszek rá fájlokat ahogy leírtam? (tehát ingyenes dolgokat,képeket,videókat,zenéket..)

2012. jan. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!