Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől ugrik meg brutálisan...

Mitől ugrik meg brutálisan egyik percről a másikra az adatforgalom?

Figyelt kérdés

Telenor-nál vagyok előfizető, 100 MB-os havi adatforgalmi kerettel. Ma délután még 45 MB-on állt a számláló, este meg már nem tudtam felcsatlakozni. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és eközben vettem észre, hogy a számláló már 345 MB-ot mutat! Megkaptam azt az infót, hogy bár nincs túlforgalmazási díj, nagy mértékű kerettúllépés esetén annyira lassítanak, hogy gyakorlatilag nem lehet csatlakozni.


Mielőtt rákérdeztek: az adatforgalmat mindig tiltom, a háttérforgalmat szintén, Youtube-ot és hasonló stream-eket nem néztem. Az utolsó letöltött alkalmazásom az IMDB, esetleg ez okozhatta? Szerintem nem valószínű.


Mivel az első 3 hónap ingyenes, szolgáltatói trükközésre gyanakszom, nehogy kihasználhassam rendesen. Történt már valakivel ilyesmi?


2012. jan. 19. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

neked is ugyvan hogy 100 mb után lassitas??? nekemi igen :(

am

a kerdesedre valaszolva

facebook,weather,contacts,email szinkronizáció frissiteskeresés stb

tölts le vmi tooglet ami a mobilnetet ki be kapcsolja igy csak akkor sziv le netet ha te azt akarod és bekapcsolod

a neve a prognak apn on off

2012. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül háromszor hívtam fel az ügyfélszolgálatot, küldtek kártyafrissítést, hárlózatfrissítést, mindent. Aztán kiderült, hogy az egyik ilyen data on-off widget pusztította el a kapcsolatot valahogyan (be akartam linkelni, de az istennek sem emlékszem a nevére). Leszedtem, azonnal helyreállt, sőt a 325 MB is visszament 45-re...
2012. jan. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!