Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S -re pc-ről hogyan...

IPhone 4S -re pc-ről hogyan tudnék képet, zenét tölteni?

Figyelt kérdés
mert ha simán összekötöm kábellel (mint az előző nokiámat), akkor csak fényképezőgépként érzékeli a gépem. és nem is mint "cserélhető lemezt".
2012. jan. 16. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
itunesal van vmi konvertáló program azzal tudod ha nem akarsz fizetni sajnos a nevét nem tudom
2012. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Látom jól utána olvastál, mielőtt megvetetted a 200k-s telefont. Alaposan ki is lesz használva gondolom...
2012. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Ezért sem veszek többet IPhone-t:9 Egyébként meg utána kellett volna olvasnod. Itunes nélkül semmire nem jó. Ebben még a 3000 ft-os telefon is jobb, nem kell semmi program, hogy felrakj rá valamit:)
2012. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm!
2012. jan. 17. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:

iTunes segitsegevel!

A legtobb ajfon tulaj nem veszi a faradtsagot, hogy kitanulja az iTunes hasznalatat, raadasul az elado sem hivja fel elegge a vasarlo figyelmet, hogy az iPhone-hoz igen erosen hozza tartozik az iTunes is.

Ingyenesen letoltheto es azt hiszem van magyar nyelvu is; aminek a segitsegevel nemcsak fotokat, de kulon mappakat es azon belul fotokat is rakhatsz a telefonodra. Pl "csaladi fotok" mappa, azon belul fenykepek a rokonokrol, vagy csinalhatsz "suli" mappat es abba berakhatod a szorzotablarol keszult fotot igy tudsz a pad alatt puskazni....

2012. jan. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben már bementem egy telefonszervízeshez, és megkérdeztem. Gondoltam, max szőke nőnek néz :)

És telepítettem a gépemre az iTunes-t, sé azóta vannak zenéim.


Nagyon köszönöm a normális választ!

2012. jan. 25. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!