Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik? Előfizetés!

Hogyan működik? Előfizetés!

Figyelt kérdés

Sajnos sem én és sem anyukám nem tudja hogyan működik a menete.Szóval szeretnénk nekem telefont venni előfizetésesen csak az interneten nem igazán tudok eligazodni!



Tegyük fel hogy szeretném ezt a telefont



[link]



akkor ezt nekem hogyan kell fizetnem???

Mennyit kell azonnal fizetnem és mennyit kell fizetnem vajon havonta legalábbis sacper

Le lennék korlátozva szóval azt ne is számoljuk bele.


2012. jan. 15. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, mit nem értesz?

Különböző díjcsomagok mellé különböző részletre és különböző kezdő befizetéssel viheted el.

Ha pl. előfizetsz egy MédiaMánia XL díjcsomagra (2 év hűséggel), akkor fizeted a díjcsomag alapdíját, a forgalmat, és "ingyen" megkapod a készüléket (azaz: 2év alatt ~400e)


Ha MédiaMánia XS díjcsomag, akkor fizeted annak a havidíját, a forgalmat, plusz egy évig havi 3825 forintot, és kezdésnek egyszeri 13491-et.

2012. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!