Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Minire játékot, program...

Galaxy Minire játékot, programot tettem PC-ről online marketről azt írja telepítette meg minden de nem látom h hova tette a telón. Vkinek vmi ötlete?!

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Android Marketről töltesz akármit is az egyből települ és az alkalmazás listában ott kell lennie. Ha nem látod akkor valószínűleg egy widgetet telepítettél fel.
2012. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a widget ötlet az bevált köszi :) viszont az alkalmazás listában nem láttam az új cuccokat...vagy rossz helyen kerestem ?!
2012. jan. 15. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A widgeteket nem szokta mutatni az alkalmazáslistában. Esetleg nézd meg az alkalmazások kezelésénél. Ott mindent látnod kell. Bármi amit feltelepítettél meglesz. AZtán ha van valami amit feltelepítettél és nem widget, meg nem is látod a többi alkalamzás között akkor az egy érdekes helyzet lesz.
2012. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszi, lehet én vagyok a béna de nem találom sehol a cuccokat...
2012. jan. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!