Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől melegszik? Szerintem...

Mitől melegszik? Szerintem nem így kellene lennie?

Figyelt kérdés
Szeretném a telómat lecserélni. (régi) Kinéztem a Nokia C2-01 -es telót. Ebben a készülékben Li-Ion akksi van az adatlap szerint és ez rá is van az akksira nyomtatva! Viszont olvastam a neten, hogy forrósodik az akksija töltés közben. Az egyik ismerősőmnek is van egy ilyen és valóbban forrosodik! Tudtommal a Li-ion akksi nem forrósodik töltés közben! ( A jelenlegi telómban is LI-ion van mégsem fórrósodik töltés közben) Ezzek szerint "csalnak" És valójábban NIMh-akksi van benne?
2012. jan. 12. 21:34
 1/1 norberto79 ***** válasza:
Dehooogy! Ha nagyobb árammal töltöd jobban melegszik ennyi, de való igaz abban is li akksi van de állítolag konstrukcios (méretezési) hiba miatt van ez, nem az akkumulátor tipusa miatt már sok éve csak li-ionos telefonok kaphatóak. Ha nagyon (rendellenesen) forrósodna az már robbanásveszélyes lehetne, oda kell figyelni, lehet azóta kapható bele normális akksi...
2012. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!