Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S Mi történt a telefonom...

S. O. S Mi történt a telefonommal?

Figyelt kérdés
Néhány napja vettem egy SE live with walkman típusú mobiltelefont. Minden rendben volt vele... majd pár nap múlva jött néhány értesítés, hogy új szoftverek, alkalmazások érhetők el. Többek közt megjelent értesítés formájában az is, hogy új op. rendszer is elérhető.(Talán ez az Ice cream.. nem tudom pontosan 4.0.... írt ki.) Tehát letöltöttem wifi segítségével(csak néhány 10 MB-t volt) és telepítettem. A telefon írta, hogy újra fog indunli... Kikapcsolt. Majd később meg jelent a SE logó de utána megint kikapcsolt, és azóta nem tudom bekapcsolni se... Mi lehet a baj, esetleg szervíz lesz? Kérleg segítsetek ....
2012. jan. 12. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Probálj meg egy szoftverfrissitést a SEUS (sonyericcson update service) szoftverrel. Ingyenesen letölthető és magyarul magyarázza el,hogy mit kell csinálnod,miután kiválasztottad a telefon tipusát.
2012. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] például ez?
2012. jan. 12. 14:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Elindítottam a szoftvert. Eddig minden rendben...
2012. jan. 12. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem jött rá ICS, még az ARC S-re se adták ki pedig az kapja meg legelőször. Live-ra majd április/májusban jön ki. Software update segít rajta, PC Companion-ban csekkold le.
2012. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azzala szoftverrel frissítettem, amit az első válaszoló írt..

De nem kapcsol be, vagyis rezeg és villog is a kis lámpa, de aképernyő fekete...

2012. jan. 12. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
hát érdekes... most feldugtam én is megnézni az update-et, fel is tette, de amikor bekapcsoltam az SE logónál megfagyott. Kivettem az akkut, aztán újra, így már minden flottul ment. Fent is van, a 4.0 pedig a build szám, Android továbbra is 2.3.4 maradt. Mondjuk jöhetne már az ICS nagyon kíváncsi vagyok rá :)
2012. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ez a Gingerbread újabb verziója 2.3.4 Hogyan tudom visszaállítani a 2.3.3-ra? Hátha azzal működne...
2012. jan. 12. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!